IX Pleszewsko – Dobrzycki Rajd Pojazdów Zabytkowych „Szlakiem Rezydencji Ziemiańskich”

Około osiemdziesięciu samochodów wzięło udział  w niedzielnym IX Pleszewsko – Dobrzyckim Rajdzie Pojazdów Zabytkowych „Szlakiem Rezydencji Ziemiańskich”. Uczestnicy rajdu wystartowali spod hali widowiskowo – sportowej w Dobrzycy w stronę pałacu w Korzkwach, gdzie odbyły się próby sprawnościowe. Następnie zaprezentowały się na pleszewskim rynku, skąd udały się z powrotem w kierunku Dobrzycy, zatrzymując się na chwilę pod kościołem w Sośnicy. Rajd zakończył się ogłoszeniem wyników w Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy.

Wśród pojazdów, które mogliśmy zobaczyć, było wiele „perełek” motoryzacji dawnych lat.