IX WIRTUALNA WYSTAWA W CYKLU „MAM PASJĘ” – PRZEMYSŁAW GLINKOWSKI

Zapraszamy na kolejną wystawę w cyklu „MAM PASJĘ”. Ze względu na stan zagrożenia epidemicznego, tym razem będzie to wystawa wirtualna. Proponujemy również konkurs tematycznie związany właśnie z naszą wystawą. #Zostańwdomu, oglądaj wystawę.

Pan Przemysław jestem informatykiem, mieszka i pracuje w  Dobrzycy. Fotografuje od dwóch lat. Na początku fotograficznej przygody aparat był dla niego dodatkiem do spacerów lub czasu który spędzał na wędkowaniu. W tej chwili to pasja która pozwala mu zachować sprawność i kondycję, odskocznia od pracy, czas na relaks i uważne przyglądanie się otaczającemu światu i ludziom. Należy do klubu „ Lokalni Pstrykacze PPL” , który prężnie działa przy Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Pleszewie i zrzesza osoby, które połączyła miłość do fotografii. Dzięki przynależności do Klubu może wspólnie z innymi pasjonatami wymieniać doświadczenia, dzielić się wiadomościami z branży, brać udział w  zajęciach w plenerze czy lokalnych wydarzeniach. Najbardziej lubi fotografię krajobrazową i portretową, uwielbia wracać do obrazów z miejsc, które udało mu się zobaczyć.

NASZ KONKURS!

Dobrzyca w obiektywie pana Przemysława

Wkrótce w Dobrzycy

• Events are coming soon, stay tuned!

Archiwum Wiadomości

Podążaj za nami!

Nie zapomnij polubić nas na Facebook. Znajdziesz tam dużo więcej!