Dobrzyca

Kolejność występów podczas XI Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej VOCALIADA

Kolejność występów
XI Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej VOCALIADA
Dobrzyca, 26.10.2018 r.

Grupa wiekowa:  7 – 9 lat

Lp. Imię i nazwisko Instytucja delegująca Tytuł piosenki Rodzaj akompaniamentu
1. Ada Jarek Młodzieżowy Dom Kultury w Kaliszu „Gdy wywraca się Twój świat”
Piosenka z bajki „Czarnoksiężnik z Oz – powrót Dorotki”
Półplayback
2. Natalia Pryczek Szkoła Podstawowa
w Kościelnej Wsi
„Bal moich lalek” Półplayback
3. Agata Skrzypczak
Aleksandra Kurzanowska
Jarocin „Taniec Mai”
Alicja Gałązka
Półplayback
4. Emilia Skrzypczak
|Matylda Gendera
Łowęcice
Niedźwiady
gm. Jaraczewo
„Przyjaciel wie”
Krzysztof Antkowiak
Półplayback
5. Alicja Skrzypczak Łowęcice gm. Jaraczewo „Lalka”
Ewa Farna
Półplayback
6. Martyna Paterczyk Kowalew „Piosenka na cztery kopyta i wiatr” Półplayback
7. Joanna Tomczak Galew „W deszczowych kroplach” Półplayback
8. Nadia Majnert Dobrzyca „Mammaje”
My3
Półplayback
9. Martyna Ratajczak Szkoła Podstawowa
w Galewie
„Kropelka złotych marzeń”
10. Maja Gliniany Szkoła Podstawowa nr 3 w Pleszewie „To co nam było”
Red Lips
Półplayback
11. Zuzanna Kuś Koźminiec „Byle jak”
Margaret
Półplayback
12. Marcelina Słoma Szkoła Podstawowa
w Białobłotach
„Zuzia, lalka nieduża” Półplayback
13. Antoni Słoma Szkoła Podstawowa
w Białobłotach
„Jesteśmy Polką
i Polakiem”
Półplayback
14. Kacper Koliński Szkoła Podstawowa
w Białobłotach
„Nasza najpiękniejsza” Półplayback
15. Julia Dwornikowska
Teresa Habel
Dobrzyca „Pół kroku stąd”
Natalia Nykiel
Półplayback
16. Oliwia Ławniczak Szkoła Podstawowa
im. M. Kopernika
w Dobrzycy
„Na raz, na dwa”
Majka Jeżowska
Półplayback
17. Karina Pelka Gminny Ośrodek Kultury w Choczu „Anioły”
Dominika Ptak
Półplayback
18. Wiktoria Olejniczak Szkoła Podstawowa
w Białobłotach
„Jak? Gdzie? Dlaczego?” Półplayback
19. Emilia Kaczmarek

 

Gminne Centrum Kultury w Dobrzycy „Koronkowa lambada” Półplayback
20. Wiktoria Leszczyńska Gminne Centrum Kultury w Dobrzycy „Cud w szafie” Półplayback
21. Tamara Wieczorek Gminne Centrum Kultury w Dobrzycy „Laleczka z saskiej porcelany”
Majka Jeżowska
Półplayback
22. Blanka Kiełbik Szkoła Wokalna MusicalArt w Kaliszu „Czarna kicia” Półplayback

 

Grupa wiekowa:  10 – 12 lat

Lp. Imię i nazwisko Instytucja delegująca Tytuł piosenki Rodzaj akompaniamentu
1. Oskar Adamiak Społeczne Ognisko Muzyczne w Jarocinie „Barcelona”
Pectus
Półplayback
2. Zofia Jachimczak Szkoła Podstawowa im. A. Mickiewicza
w Żerkowie
„Prawie udało się” Półplayback
3. Małgorzata Woźniak Galew „Wszystko albo nic”
Ewa Farna
Półplayback
4. Szymon Jóźwiakowski Zespół Fabianki  Fabianów „Autostop”
Karin Stanek
Półplayback
5. Wiktor Jabłoński Społeczne Ognisko Muzyczne w Jarocinie „Był sobie strach” Półplayback
6. Michał Zdunek Szkoła Podstawowa
im. Arkadego Fiedlera
w Kucharkach
„Góry do góry” Półplayback
7. Laura Korkosz Szkoła Podstawowa
w Kościelnej Wsi
„Pół kroku stąd” Półplayback
8. Karolina Pryczek Szkoła Podstawowa
w Kościelnej Wsi
„Drzwi do kariery” Półplayback
9. Julia Graczyk Szkoła Podstawowa
w Kościelnej Wsi
„Dmuchawce, latawce, wiatr” Półplayback
10. Matylda Hiller Szkoła Podstawowa
im. Obrońców Tobruku w Tomicach
„Zimowy bal”
11. Agata Dzierla Szkoła Podstawowa
w Galewie
„Rzeka marzeń”
Bajm
Półplayback
12. Kornelia Krupińska Szkoła Podstawowa
w Galewie
„Kaktus”
Bovska
Półplayback
13. Julia Talarczyk Szkoła Podstawowa
w Galewie
„Byle jak”
Margaret
Półplayback
14. Martyna Ceszyk Szkoła Podstawowa
w Galewie
„Prosta sprawa”
Ewelina Lisowska
Półplayback
15. Marta Kuś Koźminiec „Byle jak”
Margaret
Półplayback
16. Aleksandra Cierniak Szkoła Podstawowa
w Białobłotach
„Lalka” Półplayback
17. Angelika Markowska Szkoła Podstawowa
w Białobłotach
„Drzwi do kariery” Półplayback
18. Paulina Kolińska Szkoła Podstawowa
w Białobłotach
„Cud w szafie” Półplayback
19. Amelia Królik Szkoła Podstawowa im.M. Kopernika w Dobrzycy „Rzeka marzeń”
Beata Kozidrak
Półplayback
20. Julia Baranowska
Wiktoria Jankowska
Zespół Szkolno – Przedszkolny w Lutyni „Zwierzogród” Półplayback
21. Wiktoria Nowak
Michalina Wojciechowska
Zespół Szkolno – Przedszkolny w Lutyni „Porady na zdrady”
Ania Dąbrowska
22. Daniel Dziak Zespół Szkolno – Przedszkolny w Lutyni Zakazany owoc”
Krzysztof Antkowiak
Akompaniament własny
23. Bartosz Gola Szkoła Podstawowa im. St. Mikołajczyka w Borzęcicach „Szkolny rock and roll” Półplayback
24. Oskar Ozi Wasilewski Łódź „Pan rock and roll”
Piosenka autorska Oskara i jego przyjaciółki Angeliki Wawrzyk
Półplayback
25. Krystian Matłoka Gminny Ośrodek Kultury w Choczu „Być dla kogoś”
Kuba Jurzyk
Półplayback
26. Michał Mądrzak Stowarzyszenie „Nasz Fabianów” „Wspomnienie”
Czesław Niemen
Półplayback
27. Nicol Musielak Zespół Szkół Publicznych nr 2 w Pleszewie „Cykady na Cykladach„
Manam
Półplayback
28. Julia Owczaryszek Gminne Centrum Kultury w Dobrzycy Półplayback
29. Amelia Grzelaczyk Młodzieżowy Dom Kultury w Kaliszu „Dziś będzie bal” Półplayback
30. Gabriela Garbowska Młodzieżowy Dom Kultury w Kaliszu „Kraj miłości” Półplayback

 

Grupa wiekowa:  13 – 15 lat

Lp. Imię i nazwisko Instytucja delegująca Tytuł piosenki Rodzaj akompaniamentu
1. Martyna Antczak Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Twardowskiego
w Jarocinie
„Nierealny – Osiągalny”
TEN TON
Półplayback
2. Julia Bijak Szkoła Podstawowa
w Kościelnej Wsi
„Tańczące Eurydyki”
Anna German
Półplayback
3. Natalia Cicha Szkoła Podstawowa
w Kościelnej Wsi
„Radość najpiękniejszych lat”
Anna Jantar
Półplayback
4. Samanta Jędrzejczak Szkoła Podstawowa im. A. Mickiewicza w Żerkowie „Teksański”

 

Półplayback
5. Magdalena Orlicka Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Kuźni „Co nam w duszy gra” Półplayback
6. Zuzanna Rutkowska YAMAHA Szkoła Muzyczna w Jarocinie „Elektryczny”

 

Półplayback
7. Sandra Tomczak Gminny Ośrodek Kultury w Jaraczewie „List”
Edyta Górniak
Półplayback
8. Agata Kasprzak Ostrów wlkp. „Płacze moje serce” Półplayback

 

9. Amelia Krzyżaniak Dobrzyca „Małgośka”
Maryla Rodowicz
Półplayback
10. Iga Pankowiak Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Dobrzycy „Wilcza zamieć” Półplayback
11. Monika Woźniak Gimnazjum im. St. Mikołajczyka w Dobrzycy „Porady na zdrady”
Ania Dąbrowska
Półplayback
12. Klaudia Kurkowiak Gimnazjum im. St. Mikołajczyka w Dobrzycy „Dłoń”
Natalia Kukulska
Półplayback
13. Jan Glinkowski Gimnazjum im. St. Mikołajczyka w Dobrzycy „Jak długo jeszcze”
Kamil Bednarek
Półplayback
14. Kinga Rynowiecka Szkoła Podstawowa im. St. Mikołajczyka w Borzęcicach „Radość najpiękniejszych lat” Półplayback
15. Patrycja Kowal Szkoła Podstawowa im. St. Mikołajczyka w Borzęcicach „Co nam w duszy gra Półplayback
16. Izabela Piechowiak Gminny Ośrodek Kultury
w Choczu
„Wariatka Tańczy”
Maryla Rodowicz
Półplayback
17. Amelia Szymańska Gminny Ośrodek Kultury w Choczu „Życie jest piękne”
Łzy
Półplayback
18. Marta Piechowiak Gminny Ośrodek Kultury w Choczu „Do kołyski”
Dżem
Półplayback
19. Michalina Matuszak Społeczne Ognisko Muzyczne im. Alfonsa Kowalskiego w Jarocinie „Dziewczyna z 4g” Półplayback
20. Aleksandra Ślusarczyk Zespół Szkół
w Broniszewicach
„Kocham Cię życie” Półplayback
21. Maria Kozłowicz Zespół Fabianki  Fabianów „Tyle słońca w całym mieście”

Anna Jantar

Półplayback
22. Katarzyna Przybyłek Zespół Fabianki  Fabianów „Laleczka z saskiej porcelany”
Anna Patrini
Półplayback
23. Gabriela Wołowicz Stowarzyszenie „Nasz Fabianów” „Krakowski spleen” Półplayback
24. Marianna Dunaj Szkoła Podstawowa nr 2 w Jarocinie „Na pustyni” Półplayback
25. Michał Ostapowicz Zespół Szkół Publicznych nr 2 w Pleszewie „Sen o Warszawie”
Czesław Niemen
Półplayback
26. Katarzyna Kaczmarek Gminne Centrum Kultury w Dobrzycy „Czas nas uczy pogody”

 

Półplayback
27. Maja Kasprzak
Maria Piwońska
Szkoła Wokalna MusicalArt w Kaliszu „Miasto” Półplayback

 

Grupa wiekowa:  16 – 18 lat

Lp. Imię i nazwisko Instytucja delegująca Tytuł piosenki Rodzaj akompaniamentu
1. Oliwia Zmyślona Polskie Olędry „Miasto” Półplayback
2. Michał Andrzejewski Zespół Szkół Przyrodniczo- Politechnicznych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Marszewie „Niech pomyślą, że to ja”
Grzegorz Hyży
Półplayback
3. Julia Matuszewska Społeczne Ognisko Muzyczne w Jarocinie „Babę zesłał Bóg” Półplayback
4. Kornelia Krysińska Ochotnicza Straż Pożarna w Wieczynie „Historie zagubione” Półplayback
5. Kaja Gruchalska Jarocin „Kot bez ogona” Półplayback
6. Katarzyna Krzyżaniak Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki
w Jarocinie
„Na szagę”
Autorski utwór Katarzyny Krzyżaniak (tekst i muzyka)
Akompaniament własny
7. Jagoda Wypych Zespół Szkół Przyrodniczo- Politechnicznych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Marszewie „Pod wiatr”
Grzegorz Hyży
Półplayback
8. Iga Kasprzak Ostrów Wlkp. „Miłość w Portofino” Półplayback
9. Zofia Matyniak Gminne Centrum Kultury w Dobrzycy „Niech żyję bal” Półplayback
10. Jowita Paprocka Stowarzyszenie „Nasz Fabianów” „Nie wierz mi, nie ufaj mi”
Anna Jantar
Półplayback
11. Julia Tworek Zespół Szkól Przyrodniczo-Biznesowych im. Jadwigi Dziubińskiej w Tarcach „Lubię wracać tam gdzie byłem”
Zbigniew Wodecki
Półplayback

 

Wkrótce w Dobrzycy

  • Events are coming soon, stay tuned!

Podążaj za nami!

Nie zapomnij polubić nas na Facebook. Znajdziesz tam dużo więcej!