Dobrzyca

Kolejność występów podczas XII Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej VOCALIADA

Grupa wiekowa:  7 – 9 lat

 

Lp.

Imię i nazwisko Instytucja delegująca Tytuł piosenki Rodzaj akompaniamentu
1. Nadia Górska Galew 55, 63-330 Dobrzyca „Nie mów mi nie” Półplayback
2. Lena Hartwig Szkoła Podstawowa
im. Mikołaja Kopernika
w Dobrzycy
„Piosenka Biedronki” Półplayback
3. Alicja Jańczak Agnieszka Jańczak ”Chcę do Bodzia” Półplayback
4. Adrianna Klótzel ZSP w Kowalewie „Piosenka na cztery kopytka i wiatr” Półplayback
5. Hanna Koper Szkoła Wokalna Music Art Kalisz „Mądra Ola” Półplayback
6. Zuzanna Kuś Koźminiec 76, 63-330 Dobrzyca „Tamta dziewczyna” Półplayback
7. Nadia Majnert  Gminne Centrum Kultury w Dobrzycy „Dłonie” Półplayback
8. Martyna Ratajczak Szkoła Podstawowa
w Galewie
„Zakryję” Półplayback
9. Marcelina Słoma Szkoła Podstawowa Białobłoty „Rowerowa wycieczka” Półplayback  

 

10. Joanna Tomczak Szkoła Podstawowa
w Galewie
„Wesoła rodzinka” Półplayback
11. Julia Zimna Gminne Centrum Kultury w Dobrzycy „Tęcza cza cza cza” Półplayback

 

Grupa wiekowa:  10 – 12 lat

Lp. Imię i nazwisko Instytucja delegująca Tytuł piosenki Rodzaj akompaniamentu
1. Agnieszka Biedka Szkoła Muzyczna Talent Studio „ Naprawdę chcę” Półplayback
2. Sylwia Czajka Szkoła Podstawowa
w Koźmińcu
„Z naszymi marzeniami” Półplayback
3. Miłosz Dymowski Szkoła Talent studio Kalisz „Nie mów nie” Półplayback
4. Julia Gebel Szkoła Muzyczna Talent Studio „To mój czas” Półplayback
5. Amelia Grzelaczyk Szkoła Muzyczna Talent Studio „Sercem za serce”

 

Półplayback
6. Teresa Habel Szkoła Podstawowa
im. Mikołaja Kopernika
w Dobrzycy
„Nowe dni” Półplayback
7. Wiktor Jabłoński Ośrodek Kultury
w Zagórowie
„Pamięć” Półplayback
8. Szymon Jóźwiakowski Szkoła Podstawowa
w Lutyni
„Chodź pomaluj mój świat” Półplayback
9. Nadia Juskowiak Szkoła Podstawowa
w Koźmińcu
„Meluzyna” Półplayback
10. Emilia Kaczmarek Gminne Centrum Kultury
w Dobrzycy
„Śpiewam i tańczę” Półplayback
11. Nikola Kawała Szkoła Talent studio Kalisz „To nie fair, to nie play” Półplayback
12. Paulina Kolińska Szkoła Podstawowa Białobłoty „Troszeczkę ziemi” Półplayback
13. Dominika Krawczyk

Emilia Gogulska

Szkoła Podstawowa
w Lutyni
„Dobrze jest jak jest” Półplayback
14. Laura Krawczyk Szkoła Podstawowa
w Lutyni
„Babę zesłał Bóg” Półplayback
15. Amelia Królik  Gminne Centrum Kultury w Dobrzycy „Piosenka o muzyce” Półplayback
16. Anastazja Krupińska Szkoła Podstawowa
w Galewie
„Byle jak” Półplayback
17. Marta Kuś Koźminiec 76, 63-330 Dobrzyca „Kaktus” Półplayback
18. Wiktoria Leszczyńska Gminne Centrum Kultury
w Dobrzycy
„Różowa Piosenka” Półplayback
19. Angelika Markowska Szkoła Podstawowa Białobłoty „Modelka” Półplayback
20. Sandra Michalak Zespół Szkół w Chociczy „Tańczące Eurydyki” Półplayback
21. Małgorzata Miszczyj Szkoła Podstawowa
im. Mikołaja Kopernika
w Dobrzycy
„Obiecuję” Półplayback
22. Julia Nowicka Szkoła Talent studio Kalisz „Kto się czubi” Półplayback
23. Kornelia Paterska Szkoła Talent studio Kalisz „Na ramieniu wróżka” Półplayback
24. Amelia Plucińska Izabela Plucińska

Sowina Błotna 32

„Szyba” Półplayback
25. Szymon Suty Zespół Szkół Publicznych
nr 2 w Pleszewie
„Szyba” Półplayback
26. Piotr Walczak Szkoła Muzyczna Talent Studio „Królowie świata” Półplayback
27. Michał Wasiński Szkoła Podstawowa
w Lutyni
„Nic tu po mnie” Półplayback
28. Kornelia Wąsiewicz Dom Kultury w Kotlinie „Znak” Półplayback
29. Tamara Wieczorek  Gminne Centrum Kultury w Dobrzycy „Księżniczka” Półplayback
30. Małgorzata Woźniak Szkoła Podstawowa
w Galewie
„Shallow” – po polsku Półplayback

 

 

 

Grupa wiekowa:  13 – 15 lat

Lp. Imię i nazwisko Instytucja delegująca Tytuł piosenki Rodzaj akompaniamentu
1. Martyna Antczak Szkoła Podstawowa nr 3
w Jarocinie
„Lombard – Mister of America” Półplayback

 

2. Alicja Brąszewska Szkoła Talent studio Kalisz „Nie żałuję” Półplayback
3. Gabriela Garbowska Marlena Garbowska – Jaroszek „Nie zapomnij” Półplayback
4. Julia Gąska GOK Rokietnica „Jednego serca” Półplayback
5. Matylda Hiller Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Zagórowie „Miasto” Akompaniament własny
6. Sara Juskowiak ZSP im. Józefa Marcińca
w Koźminie Wlkp.
„Do kołyski” Półplayback
7. Katarzyna Kaczmarek Gminne Centrum Kultury
w Dobrzycy
„Byłam różą” Półplayback
8. Nikola Kaczmarek Dom Kultury w Kotlinie „Ruchome piaski” Półplayback
9. Wiktoria Malusi Zespół Szkół Publicznych
nr 2 w Pleszewie
„Sen o Warszawie” Półplayback
10. Emilia Nowak Good Voice Studio „Dziewczyna z 4G” Półplayback
11. Iga Maria Pankowiak Jolanta Pankowiak

Polskie Olędry

„Kolorowy wiatr” Półplayback
12. Katarzyna Przybyłek Stowarzyszenie Nasz Fabianów „Do Ciebie mamo” Półplayback
13. Martyna Rachwalska Szkoła Muzyczna Talent Studio „Co się śni niewidomym” Półplayback
14. Alicja Sobczyk Jarocin ul. Ługi 36 „Początek” Półplayback
15. Dobrosława Wielgosz Dom Kultury w Kotlinie „Tęcza” Półplayback
16. Patrycja Zielezińska Szkoła Talent studio Kalisz „Jutro” Półplayback

 

 

Grupa wiek:  16 – 18 lat

Lp. Imię i nazwisko Instytucja delegująca Tytuł piosenki Rodzaj akompaniamentu
1. Julia Fajdek Szkoła Talent studio Kalisz „Dobranoc Panowie” Półplayback
2. Klaudia Kurkowiak Fabianów ul. Przemysłowa 8A Kwiat Jabłoni „Dziś późno pójdę spać” Półplayback
3. Jakub Marcisz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. J. Marcińca w Koźminie Wlkp. „Nie żałuję” Półplayback
4. Zofia Matyniak

Margareta Dziubała

(Gitara)

LO im Tadeusza Kościuszki „Ona by tak chciała” Akompaniament własny
5. Roksana Mizerna Jarocin ul. Wrocławska 322 „Byłam Różą” Półplayback
6. Weronika Skałecka „Nasze miejsce”
7. Monika Woźniak „Śpiąca królewna” Półplayback
8. Nikola Woźniak Obory 6, 63-308 Gizałki „Imię deszczu” Półplayback
9. Cezary Wytwer Szkoła Muzyczna Talent Studio „Pod papugami” Półplayback

 

Wkrótce w Dobrzycy

  • Events are coming soon, stay tuned!

Podążaj za nami!

Nie zapomnij polubić nas na Facebook. Znajdziesz tam dużo więcej!