KSIĄŻKOŻERCY CZAS START – RUNDA III!

Witamy Książkożercy!

W minionym tygodniu, z przyczyn od nas niezależnych, nasza strona internetowa była niedostępna, dlatego do udziału w naszym konkursie wakacyjnym zapraszamy dzisiaj.  W tym tygodniu odbędzie się również konkurs dla naszych najmłodszych.

W środowej walce o „Nele i kierunek Antarktyda” najszybsza okazała się pani Katarzyna Zaradniak. Książka już trafiła w jej ręce. Gratulujemy!

Na naszego maila otrzymaliśmy mnóstwo odpowiedzi. Dziękujemy bardzo za udział i zapraszamy do „polowania” na kolejne książki. Miejmy wszyscy zaczytane wakacje! Tym razem do zabawy zapraszamy dorosłych miłośników czytania. Pytanie konkursowe poniżej. Prosimy o pozostawienie kontaktowego numeru telefonu. Książkożercy czas start! Powodzenia!