KSIĄŻKOŻERCY CZAS START – RUNDA VIII!

Powieść „Mister” E L James, autorki Pięćdziesięciu twarzy Greya, nie miała dla Was żadnych tajemnic. Najszybsza okazała się pani Żaneta Krysińska – gratulujemy! Książka już trafiła w jej ręce. W tym tygodniu będzie można „zapolować” na bestsellerową powieść Brandona Mulla z cyklu Baśniobór: nowe przygody „Gniew Króla Smoków”. Jest to druga część Smoczej Straży. Nasi młodsi czytelnicy zapewne pierwszą część wypożyczyli już w naszej bibliotece. Teraz będą mogli dowiedzieć się co było dalej. Jeśli jednak znajdzie się ktoś, kto jeszcze nie przeczytał „Smoczej Straży”…No cóż, nic prostszego! Wpadajcie do biblioteki!:) Pytanie konkursowe poniżej. Pamiętajcie o pozostawieniu kontaktowego numeru telefonu. Ksiażkozercy czas start! Powodzenia!