Piratka Kira w dobrzyckiej bibliotece

Do zaginionej wyspy na której ukryty jest skarb, wraz z piratką Kirą dotarło 60. uczniów ze Szkół Podstawowych w Lutyni i Koźmińcu. Jak sobie tam poradzić bez WiFi? Jak rozpalić ognisko? Jak rozbić obóz?  Z pomocą przybywa nowy znajomy- Tygrys. Prowadzi Kirę do Starszego Wyspy- Szamana, który podobno jest najmądrzejszym człowiekiem na całej planecie. Ten przekazuje jej pewien rebus. Kira próbuje  rozwiązać go wraz z dziećmi. Na papirusie widnieje napis Książnica. Cóż to jest? Co to za miejsce… I gdzie ukryty jest skarb? Na wszystkie te pytania odpowiedzieli naszym gościom aktorzy krakowskiego Teatru „Maska” w spektaklu „ PRASTARA KSIĄŻNICA – SKARB I TAJEMNICA …bo mądrość tkwi nie tylko w WiFi”.

Bajka promowała czytelnictwo oraz świadome korzystanie z Internetu w sposób który dostarczył młodym widzom wielu emocji, odrobiny strachu i wielkiej dawki radości, śmiechu, a nawet okazji do tańca.

Wkrótce w Dobrzycy

• Pon 5/27/2019: MAM PASJĘ\" - wystawa prac Jagody Maćkowiak
  • Nie 6/2/2019: Dzień Dziecka
  • Sob 6/15/2019: AleMuzaFest
  • Nie 6/16/2019: Festyn Integracyjny. Finał Konfrontacji Artystycznych Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej
  • Nie 6/23/2019: Letnia Spartakiada Mieszkańców Gminy Dobrzyca

Podążaj za nami!

Nie zapomnij polubić nas na Facebook. Znajdziesz tam dużo więcej!