Półkolonie letnie już za nami!

Tradycyjnie, jak co roku, Gminne Centrum Kultury w Dobrzycy wraz ze Stowarzyszeniem Inicjatyw Społecznych Mieszkańców Gminy Dobrzyca oraz Urzędem Miejskim Gminy Dobrzycy zorganizowało półkolonie letnie. Dopisała zarówno pogoda, jak i humory uczestników. Na początku odbyły się zajęcia i zabawy integracyjne, które miały pomóc zarówno uczestnikom jak i wychowawcom w lepszym poznaniu siebie nawzajem. Wspólnie utworzono Regulamin, który był przestrzegany zarówno przez uczestników, jak i opiekunów. Ponad to przewidziano szereg atrakcji: wyjazd na basen, zajęcia plastyczne, zajęcia animacyjne, zabawy ruchowe i zawody sportowe. Nie brakowało chętnych na rajd rowerowy, mecze piłki nożnej czy ognisko. Było intensywnie, przyjemnie i wesoło.

Wkrótce w Dobrzycy

• Events are coming soon, stay tuned!

Archiwum Wiadomości

Podążaj za nami!

Nie zapomnij polubić nas na Facebook. Znajdziesz tam dużo więcej!