Spotkanie z podróżnikiem Krzysztofem Deszczyńskim

W czwartek, 29 listopada, w Gminnym Centrum Kultury w Dobrzycy odbyło się spotkanie gimnazjalistów  z KRZYSZTOF DESZCZYŃSKIM – aktorem, scenarzystą, reżyserem, fotografem ale przede wszystkim podróżnikiem uzależnionym od Azji. Deszcz, jak sam o sobie mówi, wydał dwie książki: „Panie Smoleń! – co tam słychać u Laskowika?” i „Jubileusz czyli 50 LAT WĄTROBY Bohdana SMOLENIA”. Napisał i wyreżyserował wiele widowisk estradowo – telewizyjnych dla dzieci z cyklu „Dzieckopotrafi”. 01 grudnia 2016 r. wydał książkę fotograficzną „KOLORY DESZCZA…BIRMA”, przy pomocy akcji crowdfundingowej na portalu polak potrafi.  Na spotkaniu  zaprezentował 300 fotografii o Birmie. Deszczyński pokazuje   sugestywne,   niebanalne   zdjęcia.   Ukazuje   Birmę   jako   kraj   wielokulturowy, barwny, piękny i nieobliczalny.

Wkrótce w Dobrzycy

• Pon 5/27/2019: MAM PASJĘ\" - wystawa prac Jagody Maćkowiak
  • Nie 6/2/2019: Dzień Dziecka
  • Sob 6/15/2019: AleMuzaFest
  • Nie 6/16/2019: Festyn Integracyjny. Finał Konfrontacji Artystycznych Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej
  • Nie 6/23/2019: Letnia Spartakiada Mieszkańców Gminy Dobrzyca

Podążaj za nami!

Nie zapomnij polubić nas na Facebook. Znajdziesz tam dużo więcej!