Festyn rodzinny połączony z akcją charytatywną dla Angeliki

Festyn rodzinny połączony z akcją charytatywną dla Angeliki odbył się w ubiegłą niedzielę (24.05.) na terenie rekreacyjną-sportowym przy ulicy Pleszewskiej. Organizatorami festynu byli: Urząd Gminy, Gminne Centrum Kultury, sołtys i rada sołecka w Dobrzycy, OSP w Dobrzycy oraz radny miejski Karol Banaszak. Podczas festynu zbierano pieniądze na budowę windy dla Angeliki. Dla licznie zgromadzonych uczestników organizatorzy przygotowali: pieczone prosie, grochówkę, kiełbaski z grilla, turniej piłki nożnej, piłki siatkowej, konkurs strzelania z wiatrówki, nie zabrakło również atrakcji dla najmłodszych, „dmuchawców” , waty cukrowej, popcornu oraz gier i zabaw dla najmłodszych.

Podczas akcji udało się zebrać dla Angeliki kwotę: 2.119,87zł