Międzynarodowy Dzień Książki Dla Dzieci

Dzieci ze wszystkich dobrzyckich grup przedszkolnych świętowały w naszej bibliotece Międzynarodowy Dzień Książki Dla Dzieci. To były dwa dni gier, zabaw i zagadek literackich. Ale nie tylko. Przedszkolaki wysłuchały klasyki literatury dziecięcej w wykonaniu zaproszonych gości. „Kaczkę Dziwaczkę” zaprezentowała Julia Owczarz, „Na straganie” – Zuzanna Majnert. „Rzepkę” przedstawiła, angażując do zabawy naszych milusińskich, Lidia Parysek, nauczycielka ze  Szkoły Podstawowej w Dobrzycy, a z „Panem Tralalińskim” zmierzył się dyrektor Gminnego Centrum Kultury Wojciech Maniak. Było dużo śmiechu, dobrej zabawy, słodki poczęstunek i pamiątkowe zakładki dla wszystkich maluchów.