Walentynkowo i literacko w bibliotece

Dla wszystkich czytelników Oddziału Dziecięcego lubiących zagadki, przygotowane zostały zestawy różnego rodzaju zgadywanek.

Krzyżówka składała się z haseł  tematycznie związanych z dniem Świętego Walentego. Zabawa „Bajkowe zgadywanie”, polegała na odgadnięciu tytułu bajki o której mówiła zagadka, z kolei  „Zagadki, zagadki, zagadki”, polegały na wybraniu jednej prawidłowej odpowiedzi z całego ich zestawu.

Zainteresowanie taką formą zabawy było bardzo duże, wszystkie zagadki zostały rozwiązane bezbłędnie, dlatego też nikt nie wyszedł  z biblioteki  z pustymi rękami.

Na losowanie nagród przybyły prawie wszystkie dzieci, które złożyły u nas swoje prace.

Do ich rąk trafiły sympatyczne misie, kubki, zegarki, zawieszki obrazki, zegarki. Samo losowanie również dostarczyło wielu emocji i radości.