XI Dobrzyckie Spotkania Śpiewających Krasnali już za nami!

W połowie października w Sali Gminnego Centrum Kultury w Dobrzycy odbył się X Przegląd Piosenki dla Przedszkolaków  – Śpiewające Krasnale. Wzięły w nim udział przedszkolaki z gminy Dobrzyca oraz z gminy Jarocin. Po wysłuchaniu 24 wykonań jury w składzie Wojciech Maniak, Oliwia Kubiak oraz Agnieszka Szymkowiak przyznałi następujące miejsca:

I miejsce – Karolina Szukalska z Przedszkola im. Kubusia Puchatka w Dobrzycy za utwór „ Gdy strumyk płynie z wolna”

II miejsce – Zofia Mikołajczak z Przedszkola im. Kubusia Puchatka w Dobrzycy oddział Nowy Świat za piosenkę „Pory roku”

III miejsce – Zofia Rogala z Przedszkola Publicznego w Galewie za wykonanie „Bałwanki-rymowanki”

IV miejsce – Antonina Kryś z Przedszkola im. Kubusia Puchatka w Dobrzycy oddział Nowy Świat za utwór ,,Tęcza”

IV miejsce – Marcelina Taterczyńska z Przedszkola im. Kubusia Puchatka w Dobrzycy oddział Nowy Świat za piosenkę ,,To jest Ada a to Olek”

IV miejsce – Jakub Kuś z Przedszkola Publicznego w Koźmińcu za wykonanie ,,Jesienny walczyk”

Nagrody wręczyli Dyrektor GCK Wojciech Maniak oraz Burmistrz Gminy Jarosław Pietrzak.  Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały pamiątkowy dyplom i prezent.